Ja a blázon? To nie. Počkať... možno... počkaj, porozprávam sa o tom so sebou XD.
Sophie's DaysSweet as sugar, hard as ice, hurt me once, I'll kill you twice

#SaveTheCreepypastaFandom

Publikované 24.02.2016 v 19:52 v kategórii Rôzne, prečítané: 161x

Nie som nejaký expert, ale berte to vážne.
Kde začať? Asi týmto:
Creepypasta upadá. Preto je tu #SaveTheCreepypastaFandom. Ona sa znehodnocuje pred vašim zrakom, fangirlmi a Cutepastami. Creepypasta vás má desiť. Alebo nie?
Zoberme si typický príklad FF od FG: Jeff the Killer. Asi poznáte Cutepasty od fangirls, kde majú svojho "skvelého Jeffíčka"(-.-) a ich vymyslenú hrdinku, príbeh plný lásky, kvetín a šteniat. Skrátka: Oh. My. Zalgo. Možnože by si tie FanGirls mali uvedomiť, že Jeff nie je roztomilá postavička s 10-timi mačatami a kyticou ruží, čakajúc pred dverami ich hrdinky. NOPE. Zoberme si Jeffa, pomäteného zabijaka, s vyrezanými ústami, bielou pleťou a vybielenými očami. Masový vrah, a oni urobia nejakú láskyplnú fanfikciu. Ja myslím, že z Creepypasty máte mať strach pozrieť sa v noci z okna, ísť do lesa, jesť(lebo v príbehu je spomenutých veľa nechutných vecí). NECHÁPEM ako niekto môže robiť obrázky s cute postavičkami, ktoré boli pôvodne v Creepách. NEMÁTE mať po nej chuť objať monitor so slovami:,, Ty si mi ale zlatýýý" -_'- . Máte po ňom celú noc nespať so strachom, či na vás spod postele niečo nevybafne XD. Ja nie som expert. Creepy nevytváram, ani neprekladám. Som vďačná napríklad Ami, Stiak, Ticci Jirkovi, Jane, Stringless(u ktorej som dlhšie Creepu nevidela, ale má tam super príbehy :3), Eyeless Jackie a iným, na ktorých som zabudla, lebo prekladajú kvalitné Creepy a nevymýšľajú FanFikcie plné lovestory. 
Rozpísala by som sa viac, ale to neskôr.
Týmto vás vyzývam: Pripojte sa k #SaveTheCreepypastaFandom, nech Creepypasta nezanikne pred naším zrakom, a nestane sa z nej CutePasta.

Tak zatiaľ
PA

Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • Ami 24.02.2016 v 22:48 Sophie, je strašne peknè, že sa nam snažíš pomôcť, a v mene všetkých creepypasterov (i'm sorry xD) si to vážime. Hovoríš pravdu, nemôžem ti vytknúť, že hovoríš o tomto zle, ale kritička Ami sa ozýva:

  1. CreepyPasta neznamená úplne to, že je plná krvi a vnútornosti atď., ale hlavne o tom, ABY NÁS VYDESILA (čo si teda spomínala, takže dobre xD).

  2. Nemusíš hovoriť, že tie fangirls sú kravy, a že píšu debilnè FF (my to všetci vieme xD) ale hádkami sa nič nevyrieši a keď budeme hejtovať ich shitnè FF, tak z toho vznikne len hádka a všetci si budú o nás myslieť, že keď nenapíše niekto FF podľa toho, akoby sa mala, tak ho hneď ztrápnime a začneme sa kvôli tomu hádať. Tak len preto, no :) (aj keď to všetci vieme, tak im to hovor najprv radšej pekne xD. Nemyslím tým samozrejme, že ich budeme chváliť :p).

  3. Není to "mäsový vrah", ale "masový" xD (nevadí, už to vieš :3).

  Toť všetko čo môžem vytknúť, teraz to, čo sa mi páči:

  1. V tomto veľmi s tebou súhlasím, že by sme sa mali skôr báť, a nie obímať kompy so slovami "Jeeej, to je ňuní!" :p. To by normálne mali zakázať!

  2. Väčšina týchto lovestory patrí deťom vo veku 10-11 rokov a menej (alebo viac xD). Oni to vidia samozrejme cute. Nechápu tomu. Ešte nie. Ale ty... Sophie, ry máš 11 rokov, a TY SI TO POCHOPILA! Pochopila si, že tento fandom není o ničom rozkošnom! Má nas to desiť. A ty to vieš. Klobúk dole, budem rada, ak tu uvidím viac článkoch o CreepyPaste ;).

  Tento fandom není o rozkošných poníkoch, a každý to pochopí, keď si prečíta fantastickè PonyPasty ako napríklad: Apple Masacre, Cupcakes, Cheerlie's garden, a ďalšie kvality, ktorè dokázali zmeniť rozkošnè My Little Pony na niečo úplne inè. A pravá CreepyPasta dokázala zmeniť aj rozprávky z detstva. A TÝM NÁM TO DETSTVO POKAZILO! >:D

  No, jeden chalan, čo si prečítal pár mojich článkov, mi navrhol pár starých, takmer zabudnutých, kvalitných CreepyPast, ktorè sa s radosťou chystám preložiť, takže, no, snažím sa prekladať kvality, aj keď to kvalitne proleženè moc není xD. A okrem toho prekladam moc krátkych MicroPast, A PRETO MUSÍM ZAČAŤ PREKLADAŤ KVALITY! :D

  S týmto článkom si mi urobila takú radosť, že ťa mám chuť obímnuť *hug you* ^^. A použila si "Oh my Zalgo"! I LIKE YOU! :)

  Musíš byť na skype! :D


 • Sophie 25.02.2016 v 06:20 Pokúsila som sa to upraviť, lebo si mala vo všetkom pravdu XD
  1. To je pravda, nie vždy tam sú tie vnútornostné krvavé veci XD (opravené XD)
  2. V tomto máš pravdu a mala som sa nad tým zamyslieť skôr XD Je pravda že hádaním si každý bude myslieť,


 • Sophie 25.02.2016 v 06:34 že Creepypasteri hneď zhateujú(ako sa to píše? XD) každu ich FF a začnú sa s nimi hádať. Potom budú ešte viac FF-ovať a Creepypasteri a aj neCreepypasteri budú zhrození, čo vie také dieťa napísať ><
  No, pochopila som to asi preto, že napríklad teraz mám strach pozrieť sa pod posteľ, prečítala som si totiž u nej jednu Creepypastu, z ktorej sa bojím požleť pod posteľku XD
  (článok poupravený, pretože Sophie si uvedomila, že Ami má pravdu XD)
  Hej a... teraz mám na poníkov (alebo poníkou? Asi nie XD) iný názor ako predtým, lebo som čítala Cheerilie's garden a Cupcakes XD Bojim bojim >< XD

  3. V tom sa vždy mýlim, mohla by som si to zapamätať XD
  (opravené XD)


  No načo ešte čakáš? Bež prekladať XD A kvality prekladáš už dlho ;) ^^  *hug you* ^^ To som rada, moooc si to cením ^^ No a omZ sa tam proste hodí, je to predsa článok o CP XD I like you too ^-^ :)

  Som na skype, volám sa Elisamiri, ale môžeš mi napísať ako sa tam voláš ty, nech si ťa pridám? ^-^


 • Ami 25.02.2016 v 09:31 Tak vlastne áno, väčšinou sú tie krátke MicroPasty strašidelnè, ale budem na seba hrdá, KEĎ PRELOŽÍM NEJAKU STARÚ, DOBRÚ A DLHÚ CREEPYPASTU xD.

  No, s tým, že by sme nemali nadávať niekomu, kto napíše sračkovú CreepyPastu, s tým som neprišla ja, ale mám to od blogerky Kris, ktorá má pravdu, A JA SI VŠETKY DOBRÈ RADY SNAŽÍM ZOBRAŤ K SRDCU! :D
  Nie, nejdem sa tu hrať na niekoho, kto kopíruje dobrè nápady a potom sa s nimy chváli, to nie, ale dobré nápady a tipy by sa mali šírať, no :).

  (Pozor, slovenčinárka Ami ide na scènu):
  Máš to správne, poníkov. Lebo pri mužskom rode píšeme na konci -v (poníkov, otcov, škrečkov...)
  Ale pri ženskom rode dávame na konci -u (neviem príklad, ale snaď to chápeš od niekoho vymletèho, ako som ja xD).
  *je Ami na seba hrdá, ž


 • Ami 25.02.2016 v 09:34 ...že sa môže všetkým slovenčinárkam vysmiať do ksichtu*
  Ha-ha! :'DD

  Ja som na skype:
  ami1987cp

  Ale ja som ti už písala xD.


 • Sophie 25.02.2016 v 18:09 Micropasty... vec ktorá ma vydesí natoľko, že celú noc nespím XD Ale dlhé, staré a dobré Creepypasty sú proste nezameniteľné :3 Aj keď moc neviem ktoré sú staré, ale ako zbožne o nich všetci rozprávajú... XD


  Kris má pravdu, aj ty máš pravdu ^^ Je dobré že si to berieš k srdcu XD ^-^

  Vysvetľuješ lepšie ako naša slovenčinárka, takže sa jej kľudne vysmej do ksichtu XD


 • Sophie 01.09.2016 v 14:06 Ahoj Elise :) Sorry ale adresu Turmëinho blogu ti povedať nemôžem :( Ale ak sa spýtaš Turmë, určite ti ju povie :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?