Ja a blázon? To nie. Počkať... možno... počkaj, porozprávam sa o tom so sebou XD.
Sophie's DaysSweet as sugar, hard as ice, hurt me once, I'll kill you twice

Pokemon GO

Publikované 01.09.2016 v 14:36 v kategórii Filmy, apps, youtubové kanály..., prečítané: 141x

V tomto článku budem hovoriť o celosvetovom fenoméne, hre Pokemon GO, ktorá vás vytiahne von.
Názov Hry: Pokémon GO
Dostupnosť: Appstore, internetové stránky (A možno aj Google Play, neviem xD)
O čom je hra: (Myslím že to už všetci vedia ale nevadí) Zaregistrujte sa, vytvorte si svoj charakter a všetkých ich chyťte! Táto hra ale nie je typická "gaučová" hra. Musíte hrať na wifi/mobilných dátach, aby Pokémon GO zistilo vašu polohu. Všade po svete sú rozmiestnení pokémoni, a čakajú len na to, kedy zdvihnete zadok z vašej pohodlnej stoličky pred PC, zobrali mobil do ruky, išli von a pochytali ich! V leveli 5 si vyberiete tým: Mystic (Modrý), Valor (Červený) alebo Instinct (Žltý). Keď si vyberiete tým, chodťe dobyť Gymy - rôzne miesta patriace týmu, ktorý si ich chytí, kde môžete trénovať pokémonov. A ak vám došli Pokebally, nájdite pokéstop, kde ich môžete nájsť. (Ok, toto všetko ste už vedeli a mňa teraz bolia ruky ._.)
Môj názor: Keď sa ma moje sesternice prvý krát spýtali: "Hráš Pokémonov?" myslela som, že hovoria o klasických, starých pokémonoch na konzolách alebo na čom (V tomto sa nevyznám, sorry pokemon lovers! s2 xD). Ale keď o tom vedela už aj moja babka, došlo mi, že mi niečo nedochádza xD. Stiahla som si hru, zaregistrovala som sa, vytvorila postavu, a pomyslela som si:" Jé, aké šťastie, mám tu hneď 3 pokémonov!" Moja naivita, boli to štartovací pokémoni xD. Vybrala som si toho ohavného Bulbasaura (Hrocha, ako som ho potom nazvala) (Kto vie prečo práve jeho .-.), hru vypla a programovala Episode... ok, to nie je dôležité. Po čase ma to vážne chytilo, a sice nemám veľa dobrých pokemonov, moja armáda pidgeov, sira ratatu a weedlov by mala stačiť (To ale nie sú všetci, to je jasné ;)) Hru už teda hrám nejaký ten pátek, a dosť ma baví. Konečne som začala chodiť von xD.
Hodnotenie: 9,8 b/10 - Stále má svoje muchy, ako vodičov zastavujúcich na dialnici kôli Pikachuovi, decká ktoré sa vlúpavajú do domov atď. Ale to je ich hlúposť ;)

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Ann 05.09.2016 v 15:46 Jeeej konecne clanok ! : D


 • bývalý blog 14.10.2016 v 20:05 Hah, všichni to ted hrají xd jediná já jsem někdy zalezlá u pc s kriminálkama. Castle, Bones, The Mentalist life :')


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?