Ja a blázon? To nie. Počkať... možno... počkaj, porozprávam sa o tom so sebou XD.
Sophie's DaysSweet as sugar, hard as ice, hurt me once, I'll kill you twice

Nostalgia

Publikované 02.02.2016 v 00:09 v kategórii Dôležité Oznámenia, prečítané: 124x

Ale veľká...
V týchto hodinách sa vždy deje niečo čudné. Nie že by mi doma strašilo, ale keď nezaspím do deviatej, nezaspím vôbec. Tak som si pozerala staré blogy, pričom mi do sluchátiek hrala hudba od P!NK, Perfect. Ó, vážne. Nič lepšie na nostalgickú chvíľu ako pre mňa smutná pesnička. Pozerám si svoj starý blog. Vidím svoje trápne staré príbehy o vílach, a presne viem, čo sa mi počas ich písania odohrávalo v hlave. O ano. Malá 9 ročná Sofi si založí blog a vydáva sa za 12 ročnú Stelu. Je mi fakt ľúto že som vás klamala menom. Priznajte si to: je krásne utiecť od reality, byť niekým, kto nieste. A viem, že vy ste ako 9 roční hrali vonku vibíjanú. Ja nie. Bola som introvert v najodľahlejšej časti mesta, kde som nemala žiadnych kamarátov.
Bola. Čím nehovorím, že som si tam našla kamarátov, to nie. Už ale niesom introvert...
Bolo mi krásne. Našla som si kamarátky, nejaký mesiac po založení blogu(aj viac) som oslávila 10 rokov, a začínalo ma zaujímať nadprirodzeno, čo by pre mňa ako kresťanku malo byť tabu. Založila som si nadprirodzenú školu cez internet a o nadprirodzenu som písala aj články. Vedela som o ňom ale úplné NIČ. Spoznala som Turme a Arnë. A tu sa začala moja nostalgická chvíľka. S Turme sme boli BFF na nete, mali sme rovnakú tému blogov a rozumeli sme si. Nostalgia začína. Čítam si Turmein starý blog a jej príbehy. Prichádza nával nostalgie, lebo si spomínam na tie bezstarostné časy. Ako keby som teraz mala "hrozné starosti", ale nevadí. Pozerám si naše hádky, kde sa na ňu hnevám lebo "kopíruje". Nebola to pravda. Dve milovníčky frozenu si dali obe meno Elsa. A tam sa začínajú tie fighty. A bola som hlúpa, keď som si kôli tomuto chcela rozvrátiť kamarátstvo. Nostalgia, prečo ma nenecháš napokoji?! Ja viem, ostatní by takto nešaleli, ale ja som JA. 
Od tej doby uplynuli 2 roky. Tí chytrejší si zrejme všimli, že mám 11 rokov. Je to pravda a nehanbím sa za to. Viem, som ešte malá a mám sa hrať s bárbinkou. Ale nie. Turme, ak si toto čítaš, ďakujem Ti v mene všetkých mojich
čitateľov a mňa. Lebo si ma donútila napísať článok, ktorý som v sebe dusila. A čitatelia Ti ďakujú,
lebo sa o mne niečo dozvedeli.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Ami 02.02.2016 v 19:39 Ďakujem Turme :).
  Podľa mňa 11. je dosť nato, aby si sa hrala s bárbinami. Prečo si ostatný myslia, že aj 12 je malý vek? :-/

  No tak, vstúp s nami do temnoty, je to krásny svet... XDDD
  No, ja to mám rada :'3


 • Sophie 03.02.2016 v 14:56 To ja neviem, som už predsa velkááá XD


  Vstúpim XD dnes sme sa s kamarátkou rozprávali o seriáli kde sa sekaju hlavy kosačkou a fritujú sa tváre XD


 • bývalý blog 07.02.2016 v 10:38 Ahoj promin tenhle článek jsem si přečetla az ted. A zlato nemáš zaco mi děkovat <3 já vim ty hádky byli hloupé :(( ale zapomenme na to,ted jsme se změnili a jsme starší;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?